Ulu mh. Ulu Cd. No:105
0 224 272 12 87 - 0 506 907 68 61
karabulutkardesler@hotmail.com

Hakkımızda

Hırdavat&Nalburiye

Karabulut Makina Tarım,1993 yılında sektöre dahil olmuştur. 30 yıla yakın bir tecrübeye sahiptir. Kökleri Bulgaristan’ın Kırcaali şehrinden göç edip 1989 yılında Bursa’ya ayak basmış olan Hacı Mecit Karabulut’a dayanmaktadır. Bursa Uluyol Caddesi üzerinde faaliyet gösteren firmamız babamız Hacı İsmet Karabulut’un destekleri ile bünyesinde barındırdığı bayiliklerle de uzun yıllardır makina ve hırdavat sektöründeki istikrarlı çalışmalarının yanında KAAN marka yerli üretim tarım ürünlerini de 2016 Ocak ayı itibarı ile pazara sunmuştur.
Bu uzun serüvenimizde bize güvendiğiniz ve destek olduğunuz için siz değerli dostlarımıza ve müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunar, teşekkürü bir borç biliriz.
Karabulut Makina Tarım olarak misyonumuz değişimin gerekliliğini benimseyip makina hırdavat ve tarım sektöründe Türkiye ve dünyadaki yenilikleri yakalayıp müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, sunduğumuz sınırsız çözümler ile her koşulda müşteri memnuniyeti sağlamaktır.